Політика конфіденційності

Захист Ваших персональних даних дуже важливий для нас. Наша мета в тому, щоб Ваша робота приносила Вам користь і задоволення, і у Вас завжди була можливість використовувати величезний об'єм інформації, яка є в Інтернеті.

Особиста інформація, вказана Вами на сайті при реєстрації, використовується виключно у Ваших інтересах, тобто для того, щоб ми могли враховувати Ваші потреби при наданні послуг. Така інформація не передається і не надається третім особам.

Які дані необхідні:

В момент залишення заявки необхідно вказати в реєстраційній формі Ваше ім'я, номер телефону і E-mail.

Мета збору даних:

Ваше Ім'я застосовується для особистих звертань до Вас, e-mail необхідний для надсилання комерційних пропозицій і умов співробітництва, а номер телефону для зв'язку з Вами.

Вказана Вами інформація за жодних умов не передається третім особам, крім випадків, передбачених законодавством. Ця інформація зберігається на захищених серверах Tilda і використовується відповідно до його політики конфіденційності.

Способи захисту особистих даних:

Для захисту Вашої особистої інформації, вказаної на нашому сайті, ми використовуємо різноманітні заходи безпеки: адміністративні, технічні та управлінські. Також ми притримуємося різноманітних міжнародних стандартів контролю, які спрямовані на роботу з особистою інформацією.

Кожен співробітник, який працює в нашій Компанії, ознайомлений з нормами, інструкціями контролю і Сповіщенням про конфіденційність. І, незважаючи на те, що ми намагаємося убезпечити Ваші особисті дані, все ж рекомендуємо Вам самим вжити всі необхідні заходи безпеки під час знаходження в Інтернеті. Наш веб-сайт захищений від несанкціонованого використання вказаної Вами інформації, однак, ми не можемо гарантувати, що наші запобіжні заходи попередять незаконний доступ до цієї інформації хакерів інших організацій.

У разі якщо ця політика конфіденційності буде змінена, Ви зможете про це дізнатись, прочитавши інформацію на цій сторінці.

З будь-яких запитань, які у Вас виникнуть, зв'язуйтесь з адміністратором сайту, написавши йому листа на e-mail: sales@martsenko.com

Відмова від відповідальності

Згідно з чинним законодавством України, Адміністрація відмовляється від тих тверджень і гарантій, які можуть передбачати двоякі поняття про послуги, що надаються, а також відмовляється від відповідальності за вміст сайту і використання даних, розташованих на ньому.

Адміністрація Сайту за жодних умов (навіть у випадку повідомлення) не несе відповідальності перед будь-якою зі сторін за наступне:

1. усілякий (прямий, непрямий, особливий і опосередкований) збиток, який може бути нанесений шляхом використання інформації, розміщеної на сайті;
2. за дані на інших сайтах, що містять гіперпосилання цього сайту;
3. поява залежності, зменшення продуктивності, звільнення, зниження трудової активності, відрахування з навчальних закладів, призупинення господарської діяльності та інших упущених вигод.
4. втрата або пошкодження програм або будь-яких інших даних з Вашого комп'ютера, отримання дефектів Вашої системи, набуття комп'ютерних вірусів, системних збоїв.Користувач заздалегідь погоджується з тим, що спірні ситуації, які виникатимуть, будуть вирішені відповідно до норм українського права.

Користувач заздалегідь погоджується з тим, що закони і норми про захист прав споживачів не можуть бути застосовані до використання Сайту, через відсутність на ньому відплатних послуг.

Використовуючи даний Сайт, Ви погоджуєтесь з положеннями «Відмови від відповідальності» і даних Правил, а також розумієте повну міру відповідальності, яка може бути покладена на Вас.