Ivstroy

Забудовник у м. Одеса

Наш аудит відділу продажу, який ми провели до навчання, допоміг виявити, що основна проблема полягала в тому, що менеджери були надто впевнені в своїх уміннях продавати. Ця ілюзія успіху стала можливою через великий попит на об’єкти, тому навіть при невисокому рівні продажу компанія отримувала прибуток.

Знаючи специфіку та правила гри в ніші клієнта, ми поставили за мету дати менеджерам дієві та актуальні техніки продажу, навчити та замотивувати досягати ще більших результатів. Завдяки такому підходу, інвестиція клієнта в навчання менеджерів швидко окупиться навіть під час війни.

Опис проєкту

Постійний клієнт, для команди якого у 2020 році ми розробили скрипти та провели тренінги з продажу, звернувся за навчанням для нових менеджерів. Завдяки попередньому навчанню команди клієнт зміг підняти середній чек в 3 рази та валовий прибуток в 2 рази, тож маючи такий позитивний досвід, клієнт вирішив інвестувати в навчання нової команди. 

Строки

→ 1,5 тижні

Задачі

→ Аудит відділу продажу, щоб виявити прогалини в знаннях менеджерів

→ Розробка персоналізованої програми навчання

→ Надання менеджерам інструментів ефективної комунікації

→ Навчання менеджерів обробляти заперечення та вирішувати складні ситуації з клієнтами

→ Підвищення мотивації менеджерів

Результат

→ Ми розробили програму дводенного тренінгу з продажу з урахуванням специфіки компанії клієнта, особливостей продукту та результатів аудиту відділу продажу

→ Навчили менеджерів дієвим технікам продажу

→ Розібрали з менеджерами теми психології спілкування та правил ведення переговорів

→ Навчили менеджерів працювати з різними психотипами клієнтів

→ Замотивували менеджерів на досягнення високих результатів та підвищили командний дух

Відгук

Ivstroy

Будівельна компанія

У 2020 році ми звернулись із проханням написати скрипти під нашу компанію та допомогти нам навчити нашу команду продажам, щоб збільшити прибуток. І робота дала позитивний результат!

Тому ми вирішили повторно звернутись до Вадима та Анастасії у 2022 році, аби вони навчили нових менеджерів збільшувати чек.

"Martsenko Sales" провели тренінг із продажів, аудит відділу продажів, розробили персоналізовану систему навчання, навчили менеджерів обробляти заперечення та розв'язувати складні задачі із клієнтами. Також надали менеджерам інструменти ефективної комунікації та замотивували менеджерів на досягнення високих результатів.