МІБС

Медичний центр

Роботу з клієнтом ми почали до війни і закінчили в липні 2022 року. Попри воєнний стан та важку економічну ситуацію в Україні, нам вдалося досягнути високих результатів та допомогти клієнту отримати прибуток.

Під час війни, в липні місяці, ми допомогли клієнту отримати завантаження центрів більше, ніж в цей самий місяць минулого року.

Опис проєкту

Клієнт звернувся із потребою налаштувати продажі в центрах МРТ-діагностики таким чином, щоб збільшити завантаженість центрів та, відповідно, прибуток. Це завдання потребувало внутрішньої роботи із співробітниками центрів та налаштування систем мотивації та взаємодії з клієнтами, а також зовнішньої роботи з лікарями-партнерами, які не розуміли всього спектру послуг центрів.

Строки

→ 2 місяці

Задачі

→ Діагностика наявної системи продажу

→ Розробка нової воронки продажу

→ Розробка та впровадження скриптів для комунікації з клієнтами відділу продажу

→ Створення регламентів взаємодії з клієнтами, що б включали конфліктні ситуації та специфіку психотипів клієнтів

→ Створення регламентів адаптації та навчання менеджерів, щоб систематично покращувати їхні результати в продажах

→ Розробка системи мотивації та KPI 

→ Навчання для менеджерів, щоб дати їм в роботу нові інструменти та техніки продажу

Результат

→ Ми створили для клієнта нову воронку продажу, на основі якої розробили 3 ефективних скрипти продажу – сценаріїв діалогів з клієнтами

→ Наші менеджери проектів розробили для клієнта структуру відділу продажу, разом із регламентом навчання та адаптації менеджерівокремо розробили систему мотивації та КРІ, щоб спонукати менеджерів систематично працювати на результат

→ Провели навчання для менеджерів, пояснюючи роботу з етапами продажу, запереченнями, психотипами клієнтів та іншими актуальними техніками у продажах

→ Створили корпоративну книгу продажів – базу знань компанії

Відгук

МІБС

Медичний центр

Керiвництво компанii "МlБС" щиро вдячнi "Martsenko Sales" за роведену роботy та отримані результати!

Ми звернулись iз проханням допомогти нам налаштувати продажі в центрах МРТ-дiагностики, щоб збiльшити завантаженiсть центрiв та прибуток.

Провiвши величезну роботy iз працiвниками, команда Martsenko Sales створила цiлу систему вiддiлу продажjв iз прописаною структурою, воронками та регламентами. Проведено навчання спiвробiтникiв нашоi компанiї та прописанi iндивiдуально пiд нас сценарiї спiлкування з клiєнтами. Тепер нашi спiвробiтники можуть бyти бiльш впевненими в своїй роботi.Завдяки цьому ми отримали бiльше завантаження центрiв, нiж минулого року та збiльшили прибутки, попри Bci умови сьогоднішньої політичної та економічної ситуації.